Nyní jste zde:  »  O nás pro Vás

ACE SPORT

Vážení zákazníci, sportovní přátelé

jsme rádi, že jste navštívili právě tyto stránky, vítejte.

Kdo jsme a čím se zabýváme ?

Patříme k největším výrobcům tištěných sportovních dresů v České republice. Veškerá naše výroba je zakázková, s kompletním servisem pro každého jednotlivého zákazníka. Na celosvětovém trhu působíme déle než 15 let a za tu dobu jsme oblékli již stovky klubů a tisíce jednotlivců.

Už z povahy našeho zaměření zakázkové výroby sportovního oblečení vyplývá, že nevyrábíme (až na některé výjímky v nekolektivních sportech např. cyklistické dresy) výrobky na sklad. Z tohoto důvodu je i nemožné provozovat e-shop nebo přímý prodej. Pokud tedy hledáte výrobek typu "dnes objednám - zítra mám", obraťte se prosím na prodejny sportovního oblečení zaměřené na masový prodej. Konkurovat masové výrobě z Asie není naším cílem.

Naopak - jde nám především o kvalitní, cenově dostupný sortimet výrobků, který se vyznačuje svou jedinečností a originalitou, s maximální péčí o každého jednotlivého zákazníka. Dodací termíny se u nás pohybují od 3-6 týdnů dle sezony, požadavků a kvality dodaných podkladů pro vytvoření designu.

K našim zákazníkům patří především sportovní kluby, různí sponsoři, reklamní agentury, naši partneři v zahraničí a v neposlední řadě i každý jednotlivý sportovec.

Tímto u nás vše začíná . . .

Již od počátečního návrhu designu, klubových znaků a log až po konečný vzhled produktu, ať už jde o dres, trenky, inline kalhoty, štulpny nebo jiný typ našich produktů, které prochází neustálou inovací a jejich řady se rozrůstají, se vše průběžně konzultuje se zákazníky až do finální podoby.
To vše zdarma.

Tímto přístupem jsme získali zákazníky po celém světě – Evropa, USA, Austrálie, Nový Zéland i Afrika.

Ročně takto vyrobíme přes 60.000 jednotlivých dresů a dalších produktů v požadované kvalitě, termínu a za konkurenční ceny.

K naším zákazníkům patří řada sportovních klubů z nejvyšších evropských hokejových soutěží, oblékáme jezdce na světových akcích v motokrosu (i Trevis Pastrana a spol. jezdí na Red Bull X-fighters v našich motokrosových dresech), to ale neznamená, že bychom tuzemskou klientelu opomíjeli.

Oblékneme Vás skvěle, ale vyhrávat už musíte sami!

. . . a takto to vypadá po úspěšné realizaci

Arizona Hockey Union -real

Prostřednictvím reklamních agentur a sportovních klubů uspokojujeme tisíce fotbalových a hokejových fanoušků.
Každý týden expedujeme stovky výrobků do celého světa a to zejména do zámoří.

Kompletní sortiment výrobků určených k potisku naleznete pod záložkou Naše produkty, o naší technologii výroby se více dočtěte zde a ukázky několika našich realizovaných zakázek najdete v galeriích u jednotlivých druhů sportu záložky Sport & Design.

V referencích naleznete foto a video našich výrobků, při jejichž shlédnutí si uvědomujeme i my, že naše výrobky jsou stvořené hlavně pro pohyb.

Prezentujeme sport. Sport = pohyb, který přináší radost ale i zklamání , slavné výhry i nešťastné prohry, pocit vyčerpání ale zároveň i uspokojení.

Při tom všem jsme a budeme s Vámi.

My se postaráme o Váš dobrý vzhled - pohyb, radost a vítězství jsou jen na Vás.

WE CAN MAKE YOU LOOK GREAT. BUT YOU HAVE TO WIN !

Jen ty nejlepší sportovní výsledky a nejhezčí sportovní zážitky

Vám přeje

tým pracovníků

ACE SPORT
for your sport