Nyní jste zde:  »  Naše produkty  »  Design

ACE SPORT

5 bodů o designu


Co je "design" ?

Pod slovem design si představte vše, co může být natištěno na všech našich produktech jako jsou dresy, trenýrky, štulpny, inline kalhoty, bibshort, ale také minidresy, šály, bannery a mnoho našich dalších produktů.

Co je Standartní design

Tímto se rozumí designy, které naleznete v jednotlivých kategoriích sportů a jejich komponent (dresy, trenýrky, apod.).
Nezáleží zde na barevné kombinaci, doplnění designu o loga, jmenovky, čísla - to vše se graficky zpracovává právě do onoho standartního designu, a stejně jako ve všech případech konzultuje a upravuje se zákazníkem do konečného schválení.

Co je Zákaznický design

Převážná část naší výroby je tvořena právě touto formou designu. Zde už je patrné z názvu, že zákazník má jasnou představu o tom, jak má design vypadat.
Zasílá nám podklady, které jsou nezbytné k vytvoření náhledu a vše se ubírá cestou konzultací, korekcí a konečným schválením designu do výroby.

Poznámka:
Loga a ostatní pro nás potřebné podklady je možno vložit přímo při zadání objednávky v našem objednávkovém systému ORDERS v záložce komunikace.

Co je Design na míru

Nejoblíbenější varianta všech našich grafiků - volná tvorba na základě obvykle loga sponzora, klubu, nebo události pro kterou je design tvořen.
Zákazníkova představa je vyslyšena, a spolu s ostatními faktory se tvoří originální design na daný výrobek. Vše se samozřejmě upravuje a konzultuje spolu se zákazníkem do jeho úplné spokojenosti.

Design - kolik to stojí ?

Veškerá příprava designu pro zakázku je zdarma.
Nestojí Vás vůbec nic, ačkoli přece jen - stojí Vás čas, který věnujete korekcím a připomínkám k námi vytvořeným náhledům. Tento čas jsme pro Vás minimalizovali na nezbytné minimum v našem objednávkovém systému ORDERS, díky kterému jste informováni o každé události, týkající se Vaší zakázky